— IXTUR pneumatické magnety —

IXTUR je finská technologická společnost zabývající se vývojem a výrobou bi-stabilních permanentních magnetů. Firma IXTUR na český trh vstoupila díky našemu zastoupení v roce 2016.

IXTUR magnety Vám mohou pomoci pokud potřebujete:

- zvedat dlouhé, úzké a tenké ocelové plechy

- zvedat oceleové plechy na řezacím stole bezpečně bez poškrábání

- zvedání dílů robotem při svařování, paletizaci, pick and place aplikacích atd...

- flexibilní magnetické upínání

IXTUR magnety najdou uplatnění v celé řadě průmyslových odvětví. Pracují s velmi nízkými provozními náklady, mohou pracovat dokonce jen s malou baterií. Pokud je magnet ve stavu "ON" nebo "OFF" není potřeba žádná energie. Velmi malé množství energie spotřebujeme jen tehdy pokud přepínáme mezi těmito  stavy. IXTUR technologie je založena na pernamentních magnetech  tzn. pokud dojde k výpadku energie nedojde k upuštění uchopeného dílu.

— IXTUR v České republice —

Naše firma se sídlem v Kolíně navázala spolupráci s finským výrobcem magnetů firmou IXTUR v roce 2016. Od té doby jsme výhradním distibutorem těchto produktů na českém a slovenském trhu. Našim zákazníkům se snažíme poskytovat co možná nejkomplexnější služby. Distribuci magnetů jsme doplnili o spolupráci s našimi systémovými integrátory a jsme schopni navrhnout a vyrobit celý uchopovač přímo pro Váš výrobek. Díky úzké spolupráci s výrobci JúS a robotických buněk jsme schopni zajistit realizaci pracoviště na míru přesně tak jak Vaše výroba žádá.

V současné době se snažíme budovat rozsáhlý sklad a zkrátit tak dobu dodání magnetů na minimum. Pokud máte zájem o konkrétní produkt neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám vypracujeme cenovou a termínovou nabídku. Pokud si nejste jisti, který z nabízených produktů je pro Vás vhodný, kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.